<< >>
Vítejte<br> v Českém Krumlově
Čeká vás<br> léto plné kultury

Čeká vás
léto plné kultury

Letní kalendář akcí v Českém Krumlově a okolí se plní. Najdete v něm jak dlouhodobé akce typu hudební festivaly či výstavy umění, tak i jednorázové události jako jsou koncerty, divadelní představení a sportovní klání.
zjistit více
Ponořte se<br> do světa fantazie

Ponořte se
do světa fantazie

V Klášterech Český Krumlov se nechte okouzlit tvorbou mezinárodně uznávaného ilustrátora Jindry Čapka. Výstava jeho knižních ilustrací je věnovaná dětem i dospělým. 
zjistit více

Toulejte se Krumlovem s mapou i bez. Poznávejte jeho architekturu, zákoutí, zahrady. Podívejte se na město z nejvěžovatější věže, navštivte zámek, muzea a galerie. Nudit se u nás rozhodně nebudete. V každém ročním období je Český Krumlov zahalený do sváteční atmosféry plné slavností, koncertů, festivalů a dalších akcí.

Kalendář akcí

od koncertů, festivalů, výstav až po sportovní akce 

Objevujte Krumlov

toulky městem s mapou i bez

Svět fantazie Jindry Čapka

výstava ilustrací

Dobře jíst, dobře pít

seznam restaurací, bister a kaváren

Aktivní dovolená

Krumlov má jednu velkou výhodu: zažijete jedinečnou atmosféru historického městečka a přitom můžete strávit svou dovolenou aktivně. Ať už jste vyznavači procházek, projížděk na kole, milovníci vodních sportů, vyjížděk na koni nebo si třeba rádi zahrajete volejbal, tenis nebo discgolf – Krumlov has it all! A nezapomeňte ani na okolí, na všechny světové strany je to jen kousek do přírody, k vodě, do kopců, lesů...

Výlety do okolí

aneb cesta z města

Poznejte na Lipensko

Český Krumlov Card

S naší „zlatou“ kartou máte za 400 korun vstup do pěti jedinečných expozic těch nejvýznamnějších kulturních institucí v Českém Krumlově. Ponořte se do historie, umění, dopřejte si výhledy na město z nové perspektivy. Karta má platnost 12 měsíců, další důvod, proč se do Krumlova vracet, pokud vše nestihnete při jedné návštěvě!

„Chci se dívat na růžové lidi, staré úctyhodné kostely, vědět, co říkají malé dómy, běhat bez zastavení po oblých travnatých kopcích a polích, širými planinami, chci políbit zemi a čichat hebké teplé květiny v mechu a pak vytvořím věci tak krásné, pole barev…“ Egon Schiele

DMO Český Krumlov, z. s.